WRSA Artyści

Sławek Czajkowski ps. ZBIOK urodził się w 1982r. w Warszawie gdzie żyje i pracuje. Jest absolwentem Instytut Sztuk Plastycznych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jego przeszłość jest związana z graffiti pomimo iż sztuka uliczna jest jego ulubionym środkiem przekazu.

Wojciech Kołacz ps. Otecki jest polskim artystą ulicznym, muralistą, ilustratorem oraz drukarzem. Otecki urodził się w 1984r. w Warszawie. Pośród jego głównych motywów dominują potwory oraz stworzenia, które wyobrażał sobie będąc dzieckiem.

Elżbieta Dymna ps. NeSpoon jest polską artystką działającym w Warszawie. Jej sztuka znajduje się na całym świecie; wykorzystując motyw koronki ludowej przekształca porzucone i surowe obszary w prawdziwie niezwykłe i widowiskowe miejsca, z których bije dobra energia poprzez jej pozytywną sztukę.

Michał Wręga ps. SEPE jest polskim artystą ulicznym, urodził się w 1982r. w Warszawie. Uzyskał tytuł projektanta graficznego na łódzkim ASP w 2009r. SEPE interesuje się również tradycyjnymi ilustracjami w książkach oraz wielkowymiarowymi projektami plakatów i billboardów.